AGROWELD A.Ş.

İletişim Bilgileri
0242 426 26 58
0543 576 09 06
ANTALYA
Hakkımızda

Agroweld Sera Teknolojileri, Otomasyon & Tarım Makinaları Sanayi A.Ş.

2012 yılında Antalya Aksu’da Agroweld Sera Teknolojileri, Otomasyon & Tarım Makinaları Sanayi olarak hizmete başladık. Özellikle fide firmalarına hijyen ve dezenfeksiyon konusunda kaliteli ve teknolojik hizmet ve servis vermek amacında olan işletmemiz, firmalara özel imalat da yapmaktadır.

Agroweld başarıya ulaşmak için müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim şekline sahiptir. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Agroweld hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Farklı işletmelerle girdi sağlamak hedefi ile çevre ve tüketici dostu ürün gamıyla Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine yönelik satış pazarlama ağını oluşturmaktadır.

Agroweld, tarımsal üretim için kaliteli ve özel ürünler geliştirmek amaçlı AR-GE çalışmalarıyla da nitelikli ve eğitimli çalışmaları ile; firmalar ve üreticilerine en iyi hizmeti prensip edinmiş, geleceğini bu misyon temelinde kurmakta olan bir şirkettir.

 
Marka
Model
İlan Başlığı
Yıl
Fiyat
İlan Tarihi
İl/İlçe
Bu Kategoride İlan Bulunmamakta