prowebci.com

Hijyen Kontrol Turnike Sistemi

1 TL
ANTALYA / Aksu
İlan Numarası
2388
İlan Tarihi
22-05-2014
Marka

Diğer

Model

Diğer

Model Yılı
2014
Çalışma Saati
Takas
Takas Olmaz
Kimden
Bayi / Plaza
agroweld
Burak Yalçınkaya
Tel
0242 426 26 58
Cep
0543 576 08 80
İlan Sahibine Mesaj Gönder
ikinci el tarım aletleri
İLAN AÇIKLAMASI

Hijyen Kontrol Turnike Sistemleri;

Hijyen ve dezenfeksiyonun önemli olduğu işletmelerde giriş noktalarında personelin  hareket denetimini sağlamak için üretilmişlerdir. İstenmeyen kişilerin geçişini engellerler.Estetik görünümleri ve sağlamlıkları ile farklı özelliklere sahip birçok mekan da rahatlıkla kullanılabilirler. Personel Devam Kontrol ,Geçiş Kontrol , Ziyaretçi Sera Giriş, Hijyen Ve Dezenfekte Edilmiş Çalışma Bölgelerine Girişlerde ve bunun gibi birçok farklı sistemde kesin sonuç sağlarlar. Paslanmaz çelikten oluşan gövdeleri ile modern görünümü ile aynı zamanda ayakkabı dezenfekte havuzu ve havuz takviye tankı ile özellikle giriş iki el buton açma kilidi ile estetik ve kullanışlı bir sistemdir. 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Enerji:100 - 240 V AC

Güç Tüketimi:60 W

Gövde:1,25 mm, 3M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelik.

Çalışma Isısı:(-20), (+50) C

Ebatlar:840 x 1050 x 120 (en x boy x yükseklik / mm )

 

Kol Uzunluğu:43 cm

Kontrol: Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontolü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.

Sistem: Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC ye de gönderilebilir. Sistem, mekanik hareket sönümlemeyi mini abserver ile pnömatik olarak yapmaktadır. Elektrik kesilmesi durumunda sistem otomatik serbest geçiş moda döner.

Acil Mod: Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

Göstergeler: Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı " X " işareti yanar.

Ekstra:Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler