prowebci.com

DÜZGÜNLERDEN LAVERDA M200 BİÇER DÖVERLER

5.000 TL
KONYA / Karatay
İlan Numarası
237
İlan Tarihi
12-03-2014
Marka
Laverda
Model
M200
Model Yılı
2014
Çalışma Saati
0
Kabin
Lastik
Çekiş
Klima
Kaporta
Rektefiye
Turbo Şarj
İntercooler
Çeltik Paleti
Sarsak Sayısı
Batör Durumu
Geri Kusma
Dönüm Ölçer
Takas
Kimden
Bayi / Plaza
Düzgünler Otomotiv
Tel
0332 342 50 46
Cep
0532 314 30 68
İlan Sahibine Mesaj Gönder
İLAN AÇIKLAMASI

DÜZGÜNLERden

Yüksek performans, düşük masraflı LAVERDALAR

 
 

REV MODÜLÜ

Bu modül şu parçalardan oluşur: Bir merdane (REV merdanesi) ve 3 farklı konuma ayarlanabilen ve biçerdöverin çok yönlülüğü ve çok amaçlı kullanımı bakımından ideal bir donanım olan kontrbatör uzantısı (REV bölümü). Ayırma yüzeyinin %20 oranında artırılması, sarım açısının 120 dereceye yükseltilmesi ve sapların hassas bir şekilde aktarılması, Laverda’nın M200 serisinin verimliliğine ve başarısına katkıda bulunan belirleyici özelliklerdendir.

 

ELEGANCE CAB

ELEGANCE Cab kabinler, olağanüstü kullanışlılıkla mükemmel konforu bir araya getirerek, operatöre uzun çalışma saatleri için konforlu bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.

Kumandaların akıllıca konumlanmasından basit ve sezgisel kullanımına kadar tüm iç mekana hakim olan ergonomik tasarım ve mükemmel görüş sağlayan büyük camlar sayesinde, operatör oturduğu yerden biçerdöveri tamamen kontrolü altında bulundurur.

 
 
 

Agco Power Motor

Euro III/B emisyon seviyeli Agco Power motorlar; düşük yakıt tüketimi, maksimum tasarruf ve uzun kullanım ömrü sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu motorlar, atmosfere salımları kullanım ve bakım üzerinde herhangi bir olumsuz etki oluşturmadan azaltan ve yakıtı daha etkili şekilde kullanarak kullanım masraflarını düşüren SCR (Seçimli Katalitik İndirgeme) ve DOC (Dizel Oksitleme Katalizörü) teknolojilerine sahiptir.

 
FİYAT KONUSUNDA LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ.
 
MASSEY FERGUSON & LAVERDA &FELLA&KUHN YAETKİLİ BAYİSİ
DÜZGÜNLER OTOMOTİV-KONYA